Przydatne strony

Strona Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego . Strona poświęcona systemowi szkolnictwa wyższego. Znajdują się tu informacje przydatne dla pracowników uczelni, studentów jak i kandydatów na studia. W zakładce nauka, dostępne są materiały dotyczące publikacji, finansowania nauki i projektów międzynarodowych.

NASK – Państwowy Instytut Badawczy. Instytucja, która w obszarze polskiego Internetu działa od momentu jego pojawienia się w Polsce, czyli od roku 1991. NASK prowadzi kampanie edukacyjne i udostępnia materiały szkoleniowe z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Strona Ministerstwa Cyfryzacji dotycząca cyberbezpieczeństwa. Znajdują się tam działy: Krajowy system cyberbezpieczeństwa; Współpraca międzynarodowa; Certyfikacja; Strategia; Edukacja; Pozostała działalność krajowa; Program Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber)